Vele bestuursleden hebben in de jaren van het bestaan van Het Land van Herle de continuïteit van de stichting levend weten te houden.

Onze voorzitters:
apr 1945-apr 1970 – Jan Jakob Jongen (1887-1973). Erevoorzitter van 1970-1973.
apr 1970-dec 1976 – drs. Leo van Hommerich (1909-1976).
dec 1976- sep 1995 – drs. Louis Augustus (1921-2013). Erevoorzitter van 1995-2013.
sep 1995-jan 2006 – drs. Servie Broers (1962- ).
jan 2006-juni 2015 – ing. Karel van Nuys (1938- ).
jul 2015- heden – Will Terpstra (1955- ).

Onze vicevoorzitters:
1970-1973 – Frans X.J.J.M. Schobben (1902-1978).
1974-1976 – drs. Louis Augustus (1921-2013).
1977-1991 – drs. Jo Jamar (1947-2010), ook tweede secretaris.
1992-2006 – Roelof Braad (1950- ).
2006-2011 – drs. Servie Broers (1962- ).
2011-heden – Roelof Braad (1950- ).

Onze secretarissen:
1945-1969 – drs. Leo van Hommerich
1970-1991 – C.H. Geelen
1992-1996 – mw. Ria Bouwkamp
1997-2007 – Alfons Patelski
2008-2010 – mr.ir. Jac Smeets
2011-2011- mw. Ellie Peerboom-van der Meer
2012-sep.2014 – mw. Carolina Hage-Enns Enns
okt.2014-2015 – vacature
2016-heden – mw. Karin Smeets-Limpens

Onze penningmeesters:
1945-1969 – Frans Schobben
1969-1969 – drs. Leo van Hommerich
1970-1985 – ir. Leo van Wersch
1986-1996 – drs. Leo Pierey
1997-1998 – drs. Marcel Put
1999-2008 – Jos Zuidgeest
2009-2010 – drs. Fred van den Bos
2011-heden – Harrie Otten

Onze hoofdredacteuren (voorzitters redactie):
1950-1976 – drs. Leo van Hommerich
1977-1994 – drs. Louis Augustus
1995-1996 – drs. Servie Broers
1997-2006 – Roelof Braad
2007-2009 – dr. Antoine Jacobs
2009-heden – Roelof Braad

Deze pagina delen
Email this to someoneShare on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook